Panels Pane Report (7.x-1.4) - en to km translation catalogue (11 entries)

en: more
km: បន្ថែមទៀត

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: never
km: កុំ​

en: n/a
km: គ្មាន

en: Page
km: ទំព័រ

en: Never
km: កុំ

en: ‹ previous
km: ‹ មុន

en: next ›
km: បន្ទាប់ ›

en: « first
km: « ដំបូង

en: last »
km: ចុងក្រោយ »
