Panels Pane Report (7.x-1.4) - en to kn translation catalogue (19 entries)

en: more
kn: ಮತ್ತಷ್ಟು

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: True
kn: ನಿಜ

en: False
kn: ಅಲ್ಲ

en: never
kn: ಎಂದೂ ಇಲ್ಲ

en: n/a
kn: ಅನ್ವಯಿಸುವುದಿಲ್ಲ

en: Page
kn: ಪುಟ

en: Never
kn: ಎಂದೂ ಅಲ್ಲ

en: Pattern
kn: ವಿನ್ಯಾಸ

en: Rules
kn: ನಿಯಮಗಳು

en: ‹ previous
kn: ‹ ಹಿಂದಿನ

en: next ›
kn: ಮುಂದಿನ ›

en: Entity
kn: ಎಂಟಿಟಿ

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು

en: « first
kn: « ಮೊದಲ

en: last »
kn: ಕೊನೆಯ »

en: Panel
kn: ಫಲಕ

en: Entity Type
kn: ಎಂಟಿಟಿಯ ಬಗೆ
