Panels Pane Report (7.x-1.4) - en to mr translation catalogue (15 entries)

en: more
mr: आणखी

en: Search
mr: शोध

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Container
mr: प्रभाग

en: True
mr: सत्य

en: False
mr: चूक

en: never
mr: कधीच नाही

en: Page
mr: पान

en: Never
mr: कधीही नाही

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा

en: ‹ previous
mr: ‹ मागे

en: next ›
mr: पुढे ›

en: « first
mr: « प्रथम

en: last »
mr: अंतिम »

en: Bundle
mr: बंडल
