Panels Pane Report (7.x-1.4) - en to ne translation catalogue (11 entries)

en: more
ne: धेरै

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: never
ne: कहिले पनि होइन

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: ‹ previous
ne: ‹ अघिल्लो

en: next ›
ne: अर्को ›

en: « first
ne: « पहिलो

en: last »
ne: अन्तिम »

en: Bundle
ne: पोका
