Panels Pane Report (7.x-1.4) - en to ru translation catalogue (33 entries)

en: more
ru: ещё

en: Search
ru: Поиск

en: Reset
ru: Сбросить

en: Container
ru: Контейнер

en: True
ru: Истина

en: False
ru: Ложь

en: never
ru: никогда

en: n/a
ru: н/д

en: Panels
ru: Панели

en: Page
ru: Страница

en: Allowed
ru: Разрешено

en: Never
ru: Никогда

en: Desc
ru: По убыванию

en: Pattern
ru: Шаблон

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: Rules
ru: Правила

en: ‹ previous
ru: ‹ предыдущая

en: next ›
ru: следующая ›

en: Entity
ru: Сущность

en: Apply
ru: Применить

en: « first
ru: « первая

en: last »
ru: последняя »

en: Panel
ru: Панель

en: Offset
ru: Пропустить

en: Bundle
ru: Набор

en: 1 time | @count times
ru[0]: @count раз
ru[1]: @count раза
ru[2]: @count[2] раз

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: Entity Type
ru: Тип сущности

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Master
ru: Основной

en: Container ID
ru: ID контейнера

en: !ago ago
ru: !ago назад
