Panels Pane Report (7.x-1.4) - en to sl translation catalogue (11 entries)

en: more
sl: več

en: Search
sl: Išči

en: Reset
sl: Ponastavi

en: never
sl: nikoli

en: n/a
sl: n/d

en: Page
sl: Stran

en: Never
sl: Nikoli

en: ‹ previous
sl: ‹ prejšnja

en: next ›
sl: naslednja ›

en: « first
sl: « prva

en: last »
sl: zadnja »
