Panels Pane Report (7.x-1.4) - en to af translation catalogue (16 entries)

en: more
af: meer

en: Search
af: Soek

en: Reset
af: Herstel

en: Container
af: Houer

en: never
af: nooit

en: n/a
af: Nie beskikbaar

en: Page
af: Bladsy

en: Allowed
af: Toegelaat

en: Never
af: Nooit

en: ‹ previous
af: ‹ vorige

en: next ›
af: volgende ›

en: Apply
af: Pas toe

en: « first
af: « eerste

en: last »
af: laaste »

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
