Panels Pane Report (7.x-1.2) - en to es translation catalogue (26 entries)

en: more
es: más

en: Search
es: Buscar

en: Reset
es: Restablecer

en: Container
es: Contenedor

en: never
es: nunca

en: n/a
es: n/d

en: Panels
es: Paneles

en: Page
es: Página

en: Allowed
es: Permitido

en: Disallowed
es: No permitido

en: Never
es: Nunca

en: Pattern
es: Patrón

en: Sort by
es: Ordenar por

en: Rules
es: Reglas

en: ‹ previous
es: ‹ anterior

en: next ›
es: siguiente ›

en: Entity
es: Entidad

en: Apply
es: Aplicar

en: « first
es: « primero

en: last »
es: último »

en: Offset
es: Desplazamiento

en: Bundle
es: Paquete

en: Items per page
es: Elementos por página

en: - All -
es: - Todo -

en: Entity Type
es: Tipo de entidad

en: Master
es: Máster
