Panels Pane Report (7.x-1.4) - en to is translation catalogue (21 entries)

en: more
is: meira

en: Search
is: Leit

en: Reset
is: Endursetja

en: Container
is: Gámur

en: True
is: Rétt

en: False
is: Rangt

en: never
is: aldrei

en: n/a
is: á ekki við

en: Page
is: Síða

en: Allowed
is: Leyft

en: Disallowed
is: Bannað

en: Never
is: Aldrei

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Rules
is: Reglur

en: ‹ previous
is: ‹ fyrri

en: next ›
is: næsta ›

en: Apply
is: Virkja

en: « first
is: « fremsta

en: last »
is: aftasta »

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
