Panels Pane Report (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (21 entries)

en: more
lv: vairāk

en: Search
lv: Meklēt

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Container
lv: Konteiners

en: never
lv: nekad

en: n/a
lv: n/p

en: Page
lv: Lapa

en: Never
lv: Nekad

en: Desc
lv: Dilst.

en: Pattern
lv: Modelis

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: ‹ previous
lv: ‹ iepriekšējā

en: next ›
lv: nākamā ›

en: Entity
lv: Entītija

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: « first
lv: « pirmā

en: last »
lv: pēdējā »

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Bundle
lv: Komplekts

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -
