Panels Pane Report (7.x-1.4) - en to oc translation catalogue (26 entries)

en: more
oc: mai

en: Search
oc: Recercar

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: True
oc: Verai

en: False
oc: Fals

en: never
oc: pas jamai

en: n/a
oc: n/d

en: Panels
oc: Escapolons

en: Page
oc: Pagina

en: Never
oc: Pas jamai

en: Pattern
oc: Motiu

en: Sort by
oc: Triar per

en: Rules
oc: Règlas

en: ‹ previous
oc: ‹ precedent

en: next ›
oc: seguent ›

en: Entity
oc: Entitat

en: Apply
oc: Aplicar

en: « first
oc: « primièr

en: last »
oc: darrièr »

en: Panel
oc: Panèl

en: Offset
oc: Decalatge

en: Bundle
oc: Paquet

en: Null
oc: Vide

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: Master
oc: Maître
