Panels Pane Report (7.x-1.4) - en to pl translation catalogue (30 entries)

en: more
pl: więcej

en: Search
pl: Szukaj

en: Reset
pl: Resetuj

en: Container
pl: Kontener

en: True
pl: Prawda

en: False
pl: Fałsz

en: never
pl: nigdy

en: n/a
pl: n.d.

en: Panels
pl: Panele

en: Page
pl: Strona

en: Allowed
pl: Dozwolone

en: Never
pl: Nigdy

en: Desc
pl: Malejąco

en: Pattern
pl: Wzorzec

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Rules
pl: Reguły

en: ‹ previous
pl: ‹ poprzednia

en: next ›
pl: następna ›

en: Entity
pl: Encja

en: Apply
pl: Zastosuj

en: « first
pl: « pierwsza

en: last »
pl: ostatnia »

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Bundle
pl: Zestaw

en: 1 time | @count times
pl[0]: 1 raz
pl[1]: @count razy
pl[2]: @count razy

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Entity Type
pl: Typ encji

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny
