Panels Pane Report (7.x-1.2) - en to pt translation catalogue (21 entries)

en: more
pt: mais

en: Search
pt: Pesquisar

en: Reset
pt: Reiniciar

en: never
pt: nunca

en: n/a
pt: não disponível

en: Page
pt: Página

en: Never
pt: Nunca

en: Desc
pt: Descendente

en: Pattern
pt: Padrão

en: Sort by
pt: Ordenar por

en: ‹ previous
pt: ‹ anterior

en: next ›
pt: seguinte ›

en: Entity
pt: Entidade

en: Apply
pt: Aplicar

en: « first
pt: « primeira

en: last »
pt: última »

en: Offset
pt: Deslocamento

en: Items per page
pt: Itens por página

en: - All -
pt: - Todos -

en: Asc
pt: Ascendente

en: Master
pt: Principal
