Panels Pane Report (7.x-1.4) - en to sv translation catalogue (29 entries)

en: more
sv: mer

en: Search
sv: Sök

en: Reset
sv: Återställ

en: Container
sv: Grupp

en: True
sv: Sant

en: False
sv: Falskt

en: never
sv: aldrig

en: n/a
sv: inte tillgänglig

en: Page
sv: Sida

en: Allowed
sv: Tillåten

en: Never
sv: Aldrig

en: Desc
sv: Fallande

en: Pattern
sv: Mönster

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Rules
sv: Regler

en: ‹ previous
sv: ‹ föregående

en: next ›
sv: nästa ›

en: Entity
sv: Objekt

en: Apply
sv: Applicera

en: « first
sv: « första

en: last »
sv: sista »

en: Offset
sv: Kompensera

en: Bundle
sv: Hopsamling

en: 1 time | @count times
sv[0]: 1 gång
sv[1]: @count gånger

en: Null
sv: Innehållslös

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud
