Panels Pane Report (7.x-1.4) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Search
th: ค้นหา

en: False
th: เท็จ

en: never
th: ไม่เคย

en: n/a
th: ไม่มีข้อมูล

en: Allowed
th: อนุญาต

en: Never
th: ไม่เคย

en: Pattern
th: รูปแบบของ

en: Bundle
th: กลุ่ม

en: Null
th: null
