Panels Pane Report (7.x-1.4) - en to uk translation catalogue (31 entries)

en: more
uk: ще

en: Search
uk: Пошук

en: Reset
uk: Скинути

en: Container
uk: Контейнер

en: True
uk: Істина

en: False
uk: Хибність

en: never
uk: ніколи

en: n/a
uk: н/д

en: Panels
uk: Панелі

en: Page
uk: Сторінка

en: Allowed
uk: Дозволений

en: Never
uk: Ніколи

en: Desc
uk: Спад

en: Pattern
uk: Шаблон

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Rules
uk: Правила

en: ‹ previous
uk: ‹ попередня

en: next ›
uk: наступна ›

en: Entity
uk: Сутність

en: Apply
uk: Застосувати

en: « first
uk: « перша

en: last »
uk: остання »

en: Panel
uk: Панель

en: Offset
uk: Зміщення

en: Bundle
uk: Пакет

en: Null
uk: Пусто

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: Entity Type
uk: Тип сутності

en: Asc
uk: Зрост

en: Master
uk: Головне
