Panels PHP (7.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Body
ar: المتن

en: Edit
ar: تحرير

en: Category
ar: التصنيف

en: Custom
ar: مخصص

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: Administrative description
ar: الوصف الإداري
