Panels PHP (7.x-1.0-alpha1) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Body
be: Тэкст

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Category
be: Катэгорыя

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Machine name
be: Машынная назва
