Panels PHP (7.x-1.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Body
bg: Съдържание

en: Edit
bg: Редактирай

en: Category
bg: Категория

en: Custom
bg: Персонализиран
