Panels PHP (7.x-1.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Body
bs: Tijelo

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Category
bs: Kategorija

en: Custom
bs: Prilagođen
