Panels PHP (7.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Body
cs: Text

en: Edit
cs: Upravit

en: Category
cs: Kategorie

en: Custom
cs: Vlastní

en: Machine name
cs: Strojový název

en: Administrative title
cs: Administrativní název

en: Administrative description
cs: Administrativní popis

en: Name is required.
cs: Jméno je vyžadováno.
