Panels PHP (7.x-1.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Body
cy: Corff

en: Edit
cy: Golygu

en: Category
cy: Categori

en: Custom
cy: Addasu
