Panels PHP (7.x-1.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Body
eo: Korpo

en: Edit
eo: Redaktu

en: Category
eo: Kategorio

en: Custom
eo: Propra
