Panels PHP (7.x-1.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Body
fa: بدنه

en: Edit
fa: ویرایش

en: Category
fa: دسته بندی

en: Custom
fa: سفارشی

en: Miscellaneous
fa: متفرقه

en: Machine name
fa: نام ماشینی
