Panels PHP (7.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Title
gl: Título

en: Body
gl: Corpo

en: Edit
gl: Editar

en: Category
gl: Categoría

en: Custom
gl: Personalizado

en: Miscellaneous
gl: Miscelánea

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: Administrative title
gl: Título administrativo

en: Administrative description
gl: Descrición administrativa
