Panels PHP (7.x-1.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Body
hi: मुख्य भाग

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Category
hi: वर्ग

en: Custom
hi: मनपसंद

en: Machine name
hi: मशीन नाम
