Panels PHP (7.x-1.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Category
hy: Կատեգորիա

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում
