Panels PHP (7.x-1.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Body
ja: 本文

en: Edit
ja: 編集

en: Category
ja: カテゴリー

en: Custom
ja: カスタム

en: Miscellaneous
ja: その他

en: Machine name
ja: システム内部名称

en: Administrative title
ja: 管理用タイトル

en: Administrative description
ja: 管理用の説明
