Panels PHP (7.x-1.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Body
kk: Мазмұны

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Category
kk: Категория

en: Custom
kk: Өзгертпелі
