Panels PHP (7.x-1.0-alpha1) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Body
km: តួ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Category
km: ប្រភេទ

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន
