Panels PHP (7.x-1.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Body
kn: ವಿವರಣೆ , ವಿಷಯ ,ಮಾಹಿತಿ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Category
kn: ವರ್ಗ

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: Miscellaneous
kn: ಇತರೆ
