Panels PHP (7.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Category
lt: Kategorija

en: Custom
lt: Savitas

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Administrative description
lt: Aprašymas administravimui
