Panels PHP (7.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Body
lv: Saturs

en: Edit
lv: Labot

en: Category
lv: Kategorija

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Machine name
lv: Mašīnvārds
