Panels PHP (7.x-1.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Body
ro: Conținut

en: Edit
ro: Editați

en: Category
ro: Categorie

en: Custom
ro: Personalizat

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: Administrative title
ro: Titlu administrativ

en: Administrative description
ro: Descriere administrativă
