Panels PHP (7.x-1.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (13 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Body
ru: Содержимое

en: Edit
ru: Редактировать

en: Category
ru: Категория

en: Custom
ru: Собственная

en: Miscellaneous
ru: Разное

en: Machine name
ru: Машинное имя

en: Available variables
ru: Доступные переменные

en: Administrative title
ru: Административный заголовок

en: Administrative description
ru: Административное описание

en: Name is required.
ru: Имя обязательно для заполнения.

en: This title will be used administratively to identify this pane. If blank, the regular title will be used.
ru: Этот заголовок будет использоваться административно для идентификации панели. Если пусто, будет использоваться обычный заголовок.

en: Configure content pane
ru: Настроить панель содержимого
