Panels PHP (7.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Body
sk: Text

en: Edit
sk: Upraviť

en: Category
sk: Kategória

en: Custom
sk: Vlastná

en: Miscellaneous
sk: Rôzne

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Administrative title
sk: Názov pre administráciu

en: Administrative description
sk: Popis pre administráciu
