Panels PHP (7.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Body
sv: Brödtext

en: Edit
sv: Redigera

en: Category
sv: Kategori

en: Custom
sv: Anpassad

en: Miscellaneous
sv: Diverse

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: Administrative title
sv: Administrativ titel

en: Administrative description
sv: Administrativ beskrivning
