Panels PHP (7.x-1.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Body
vi: Nội dung

en: Edit
vi: Sửa

en: Category
vi: Mục phân loại

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Miscellaneous
vi: Linh tinh

en: Machine name
vi: Tên nội bộ

en: Administrative title
vi: Tiêu đề dành cho quản trị

en: Administrative description
vi: Mô tả dành cho quản trị
