Panels PHP (7.x-1.0-alpha2) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Body
ast: Cuerpu

en: Edit
ast: Editar

en: Category
ast: Categoría

en: Custom
ast: Personalizáu
