Panels PHP (7.x-1.0-alpha2) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Body
bn: কাঠামো

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Category
bn: বিভাগ

en: Machine name
bn: মেশিনের নাম
