Panels PHP (7.x-1.0-alpha2) - en to bo translation catalogue (20 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Category
bo: ཁྱབ་ཁོངས

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Miscellaneous
bo: སྣ་ཚོགས

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: Administrative title
bo: དོ་དམ་གྱི་ཁ་བྱང

en: Administrative description
bo: དོ་དམ་གྱི་གསལ་བཤད

en: Name is required.
bo: མིང་དགོས་འདུག

en: This title will be used administratively to identify this pane. If blank, the regular title will be used.
bo: ཁ་བྱང་འདི་གནས་ཁུལ་འདི་དོ་དམ་བྱེད་སྐབས་སུ་ངོས་འཛིན་བྱེད་པར་སྤྱོད་སྲིད། གལ་སྲིད་སྟོང་བར་བཞག་ཚེ་སྤྱིར་བཏང་གི་ཁ་བྱང་དེ་སྤྱོད་སྲིད།

en: What category this content should appear in. If left blank the category will be "Miscellaneous".
bo: ཚན་ཁག་གང་གི་ནང་དུ་ནང་དོན་འདི་མངོན་དགོས་པ། གལ་སྲིད་སྟོང་བར་བཞག་སྣ་ཚོགས་ཞེས་པའི་ཚན་ཁག་ཏུ་འཇོག་ངེས།

en: Missing/deleted content
bo: ཚང་མེད་པའམ་བསུབས་ཟིན་པའི་ནང་དོན

en: Make this content reusable
bo: ནང་དོན་འདི་སྐྱར་དུ་སྤྱོད་ཐུབ་པར་བཟོ་བ

en: The machine readable name of this content. It must be unique, and it must contain only alphanumeric characters and underscores. Once created, you will not be able to change this value!
bo: ནང་དོན་འདི་ལ་འཕྲུལ་འཁོར་གྱིས་ཀློག་ཐུབ་པའི་མིང་ཞིག་སྟེ། དེ་མཚུངས་མེད་ཡིན་དགོས་པ་དང་། ངེས་པར་དུ་ཡི་གེ་དང་་ཨང་ཀི་འོག་ཐིག་ཁོ་ན་ཡོད་ཆོག ཐོབ་གྲངས་འདི་བཟོས་ཚར་རྗེས་ཁྱེད་ཀྱིས་དེ་བརྗེ་མི་ཐུབ།

en: A description of what this content is, does or is for, for administrative use.
bo: དོ་དམ་ལ་སྤྱོད་དགོས་པའི་ནང་དོན་འདི་ཅི་ཞིག་ཡིན་པ་དང་། གང་བྱེད་ཐུབ་པ། གང་གི་ཆེད་དུ་ཡིན་པའི་གསལ་བཤད་ཅིག

en: The name can only consist of lowercase letters, underscores, and numbers.
bo: མིང་འདི་ནི་ངེས་པར་དུ་ཆུང་བྲིས་དང་འོག་ཐིག ཨང་ཀི་ཁོ་ནས་གྲུབ་དགོས།

en: Content with this name already exists. Please choose another name or delete the existing item before creating a new one.
bo: མིང་འདི་ཡིན་པའི་ནང་དོན་སྔོན་ནས་གནས་འདུག ཁྱེད་ཀྱིས་མིང་གཞན་ཞིག་འདེམས་པའམ་གནས་ཡོད་པའི་རྣམ་གྲངས་དེ་བསུབས་ནས་གསར་བ་བཟོས་ཆོག

en: Configure content pane
bo: ནང་དོན་ངོས་པང་སྒྲིག་འགོད

en: Configure this pane in administer >> structure >> custom content panes
bo: དོ་དམ >> སྒྲིག་གཞི>> རང་བཟོའི་ནང་དོན་ངོས་པང་ནས་ངོས་པང་སྒྲིག་འགོད་བྱེད་པ།
