Panels PHP (7.x-1.0-alpha2) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Body
ca: Cos

en: Edit
ca: Edita

en: Category
ca: Categoria

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Miscellaneous
ca: Miscel·lània

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Administrative title
ca: Títol d'administració

en: Administrative description
ca: Descripció d'administració
