Panels PHP (7.x-1.0-alpha2) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Body
dz: མ་གཟུགས།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Category
dz: དབྱེ་རིམ།

en: Custom
dz: སྲོལ་སྒྲིག་
