Panels PHP (7.x-1.0-alpha2) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Body
eu: Gorputza

en: Edit
eu: Editatu

en: Category
eu: Kategoria

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Miscellaneous
eu: Hainbat

en: Machine name
eu: Makinaren izena
