Panels PHP (7.x-1.0-alpha2) - en to fi translation catalogue (20 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Body
fi: Sisältö

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Category
fi: Kategoria

en: Custom
fi: Oma

en: Miscellaneous
fi: Sekalainen

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: Administrative title
fi: Ylläpidollinen otsikko

en: Administrative description
fi: Ylläpidollinen kuvaus

en: Name is required.
fi: Nimi on pakollinen.

en: This title will be used administratively to identify this pane. If blank, the regular title will be used.
fi: Otsikkoa käytetään ylläpidollisesti tunnistamaan tämä paneeli. Mikäli tyhjä, käytetään vakio-otsikkoa.

en: What category this content should appear in. If left blank the category will be "Miscellaneous".
fi: Missä kategoriassa tämä näytetään. Mikäli tyhjä, kategoria on "Mikä tahansa".

en: Missing/deleted content
fi: Puuttuva/poistettu sisältö

en: Make this content reusable
fi: Tee sisällöstä uudelleenkäytettävää

en: The machine readable name of this content. It must be unique, and it must contain only alphanumeric characters and underscores. Once created, you will not be able to change this value!
fi: Sisällön koneluettava nimi. Nimen on oltava yksilöllinen sisältäen ainoastaan aakkosnumeerisia merkkejä sekä alaviivoja. Et voi muuttaa arvoa jälkikäteen!

en: A description of what this content is, does or is for, for administrative use.
fi: Sisällön kuvaus, mitä se tekee tai mitä varten se on. Vain ylläpitoa varten.

en: The name can only consist of lowercase letters, underscores, and numbers.
fi: Nimi voi sisältää ainoastaan pieniä kirjaimia, alaviivoja ja numeroita.

en: Content with this name already exists. Please choose another name or delete the existing item before creating a new one.
fi: Tämän niminen sisältö on jo olemassa. Valitse jokin muu nimi tai poista olemassaoleva sisältö ennen uuden luomista.

en: Configure content pane
fi: Konfiguroi sisältöpaneeli

en: Configure this pane in administer >> structure >> custom content panes
fi: Säädä tätä paneelia osoitteessa ylläpidä >> rakenne >> kustomoidut sisältöpaneelit
