Panels PHP (7.x-1.0-alpha2) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Body
he: תוכן

en: Edit
he: עריכה

en: Category
he: קטגוריה

en: Custom
he: מותאם

en: Miscellaneous
he: שונות

en: Machine name
he: שם מכונה

en: Administrative description
he: תאור בממשק הניהול
