Panels PHP (7.x-1.0-alpha2) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Body
hr: Sadržaj

en: Edit
hr: Uredi

en: Category
hr: Kategorija

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Miscellaneous
hr: Razno

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv
