Panels PHP (7.x-1.0-alpha2) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Title
is: Titill

en: Body
is: Meginmál

en: Edit
is: Breyta

en: Category
is: Flokkur

en: Custom
is: Sérsniðið

en: Miscellaneous
is: Ýmislegt
