Panels PHP (7.x-1.0-alpha2) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Body
it: Corpo

en: Edit
it: Modifica

en: Category
it: Categoria

en: Custom
it: Personalizzato

en: Miscellaneous
it: Miscellanea

en: Machine name
it: Nome ad uso interno

en: Administrative title
it: Titolo amministrativo

en: Administrative description
it: Descrizione per l'amministratore
