Panels PHP (7.x-1.0-alpha2) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Body
jv: Isi

en: Edit
jv: Sunting

en: Category
jv: Kategori

en: Custom
jv: Kostum

en: Machine name
jv: Jeneng mesin
